Menu
Witamy na stronie firmy  TOP CLEAN SERVICE Top Clean Service to firma, która chce przede wszystkim spełniać Państwa oczekiwania w zakresie zwalczania brudu i utrzymywania czystości. Udowadniamy, że wysoka jakość usług i atrakcyjna cena mogą iść razem w parze. Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres usług sprzątania i częstotliwość prac porządkowych do oczekiwań klienta.
  • Profesjonalne środki czystości
  • Opieka nad grobami
  • Kompleksowe sprzątanie biur i mieszkań
  • Sprzątanie obiektów po remontach
  • Sprzątanie obiektów przemysłowych
  • Prace sezonowe
więcej

Oferta dla firm

Dla firm, które zdecydują się na stałą współpracę z TOP CLEAN oferujemy pierwsze sprzątanie z rabatem 50% ! Dodatkowo posprzątamy raz w miesiącu dom lub mieszkanie właściciela firmy całkowicie GRATIS ! Zapytaj o szczegóły oferty.

Wiosenne porządki

Wiosna wita! - w związku z tym proponujemy Państwu pomoc przy sprzątaniu mieszkania, domu i innych obiektów. Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej.

Z ulotką taniej !

Jeśli klient posiada ulotkę z naszą ofertą otrzymuje 10% rabat na wszystkie usługi!

Polub nas na Facebook

Każdy, kto polubi nasz profil na Facebook otrzyma 10% rabatu na wszystkie usługi !

Z polecenia

Mamy 10% rabatu dla każdego kto skorzysta z naszych usług z polecenia znajomych lub rodziny. Taki sam rabat przysługuję klientowi polecającemu.
więcej
"Potrzebowaliśmy pomocy przy ogólnym sprzątaniu dużego obiektu przemysłowego, zdecydowaliśmy się na firmę TOP CLEAN i jesteśmy w pełni zadowoleni z wykonanej usługi, szybko, sprawnie i najtaniej w mieście. Zdecydowanie polecamy."

Usługobiorca

"Potrzebowaliśmy szybkiej pomocy serwisu sprzątającego w przywróceniu czystości po remoncie w dużym obiekcie, ekipa TOP CLEAN poradziła sobie szybko i sprawnie. Zdecydowanie godni polecenia."

Firma remontowa

więcej
Strona główna  ·  O firmie  ·  Oferta  ·  Referencje  ·  Kontakt
dołącz do nas na Facebook